Kurz saunování a masáží

První saunování

Kurz saunování dětí s rodiči probíhá na plaveckém bazénu v Chrudimi v podzimních a zimních měsících. Začíná v polovině října a trvat bude do konce března. Kurz probíhá 1x týdně každé pondělí od 9.00 do 10.30h (11.00h), mimo 1.pondělí v měsíci (sanitární den). Kurz je určen nejen pro naše „plaváčky“, ale i pro ty, co naše plavecké kurzy nenavštěvují ve věku od 6-ti měsíců do 6-ti let.

Sauna vyhřátá na 70-75°C umožní, aby si děti postupně přivykli na střídání teplého a chladného prostředí. Na ochlazení je k dispozici sprcha i chladný bazén. Seznámíme Vás se zásadami zdravého saunování a otužování dětí. Naučíte se postupně dětskou masáž, namasírujete si děťátko přírodními oleji a seznámíte se se základy aromaterapie. Těšíme se na Vás v sauně a uděláme něco pro zdraví svoje i našich dětí!

Ve vodě s námi

Zahájení nového kurzu – duben 2017

Milí rodiče,

nový kurz otevřeme v prvním dubnovém týdnu 2017. Jednotlivé bazény zahájí svůj provoz takto:

Lázně Bohdaneč - pátek - 1. lekce 31. 3. 2017 , rozpis skupin zveřejníme před zahájením kurzu (nejpozději 28. 3.) na našich webových stránkách.
Pardubice - sobota - 1. lekce 1. 4. 2017, rozpis skupin zveřejníme před zahájením kurzu (nejpozději 28. 3.) na našich webových stránkách.

Chrudim - informační schůzka pro začátečníky proběhne ve ve středu 29. 3. 2017 v 15 hodin v prostorách občerstvení Plaveckého bazénu Chrudim, 1. lekce v bazénu pro všechny skupiny v neděli 2. 4. 2017, rozpis pokročilých skupin zveřejníme před zahájením kurzu (nejpozději 28. 3.) na našich webových stránkách.

Přejeme krásný začátek jara a těšíme se na Vás.

Zuzka a Šárka

Netradiční focení pod vodou

Vážení rodiče,

v neděli 11. 12. 2016 organizujeme netradiční focení dětí i dospělých pod vodou v kostýmech, šátcích a podobně. Focení proběhne pro přihlášené rodiny na bazénu v Pardubicích dle časového rozpisu. Bližší informace o fotografovi a fotografiích najdete na karelfiala.cz/fotopodvodou/. Pokud byste měli ještě o toto focení zájem, pošlete prosím SMS na telefonní čísla paní Šťovíčkové nebo paní Burianové, případně napište mail a my Vás dořadíme. Pište nejpozději v neděli 4. 12. 2016 do 17 hodin.

Zuzka a Šárka

Jsme na Facebooku

Chcete do vody s námi?

Zaujalo Vás naše plavání s kojenci, plavání s dětmi nebo saunování a masáže? Přihlaste se on-line, těšíme se na Vás :-)

Doporučujeme

Montessori škola Pardubice

Montessori centrum Elipsa

Výroba a prodej dětského oblečení  Matýsek