Kdy plaveme

Nový kurz „jaro 2017“

Lázně Bohdaneč – pátek 31. 3. 2017
Pardubice – sobota 1. 4. 2017
Chrudim – neděle 2. 4. 2017*

* ve středu 29. 3. 2017 od 15 hodin v prostoru občerstvení Plaveckého bazénu Chrudim informační schůzka pouze pro začátečníky. Schůzka trvá cca 45 min., prosíme o účast alespoň jednoho z rodičů. Infoschůzka je určena pouze pro rodiče dětí, které se hlásí na bazén do Chrudimi!

Rozpis přihlášených – sezóna „jaro 2017“

Seznamy pokračovacích skupin, časový rozvrh a seznamy přihlášených začátečníku níže (aktualizace k 28. 3. 2017). Pokud se ještě rozhodujete s námi plavat, prosím, vyplňte přihlašovací formulář a my Vám zašleme informace ke kurzu, resp. k volným místům.

Aktualizované seznamy přihlášených

Rozpis je vytvořen ve formátu .xls (Microsoft Excel). Nemáte-li MS Excel nainstalovanán, můžete si zdarma stáhnout pro prohlížení .xls souborů Prohlížeč Excel Viewer.

První plavání miminek v rodině

Termín prvního plavání s miminkem v rodině je individuální – dle data narození děťátka. Proto doporučujeme kontaktovat nás prostřednictvím formuláře či telefonicky a následně se domluvíme na vhodném datu prvního plavání … tak, aby vyhovoval Vám a taktéž Vašemu miminku.

Ve vodě s námi

Zahájení nového kurzu – duben 2017

Milí rodiče,

nový kurz otevřeme v prvním dubnovém týdnu 2017. Jednotlivé bazény zahájí svůj provoz takto:

Lázně Bohdaneč - pátek - 1. lekce 31. 3. 2017 , rozpis skupin zveřejníme před zahájením kurzu (nejpozději 28. 3.) na našich webových stránkách.
Pardubice - sobota - 1. lekce 1. 4. 2017, rozpis skupin zveřejníme před zahájením kurzu (nejpozději 28. 3.) na našich webových stránkách.

Chrudim - informační schůzka pro začátečníky proběhne ve ve středu 29. 3. 2017 v 15 hodin v prostorách občerstvení Plaveckého bazénu Chrudim, 1. lekce v bazénu pro všechny skupiny v neděli 2. 4. 2017, rozpis pokročilých skupin zveřejníme před zahájením kurzu (nejpozději 28. 3.) na našich webových stránkách.

Přejeme krásný začátek jara a těšíme se na Vás.

Zuzka a Šárka

Netradiční focení pod vodou

Vážení rodiče,

v neděli 11. 12. 2016 organizujeme netradiční focení dětí i dospělých pod vodou v kostýmech, šátcích a podobně. Focení proběhne pro přihlášené rodiny na bazénu v Pardubicích dle časového rozpisu. Bližší informace o fotografovi a fotografiích najdete na karelfiala.cz/fotopodvodou/. Pokud byste měli ještě o toto focení zájem, pošlete prosím SMS na telefonní čísla paní Šťovíčkové nebo paní Burianové, případně napište mail a my Vás dořadíme. Pište nejpozději v neděli 4. 12. 2016 do 17 hodin.

Zuzka a Šárka

Jsme na Facebooku

Chcete do vody s námi?

Zaujalo Vás naše plavání s kojenci, plavání s dětmi nebo saunování a masáže? Přihlaste se on-line, těšíme se na Vás :-)

Doporučujeme

Montessori škola Pardubice

Montessori centrum Elipsa

Výroba a prodej dětského oblečení  Matýsek