Plavání s miminkem v rodině

První plavání

Návštěva vyškolené instruktorky u Vás v rodině umožní, aby se první setkání s plaváním odehrálo v bezpečí a pohodlí Vašeho domova. Plavání s miminkem v rodině je možné od velmi raného věku, asi od 3.týdne (po zahojení pupečníku) do zhruba 6.měsíce věku miminka. Vyškolená instruktorka Vás seznámí s postupem plavání doma, tak i s možnostmi pokračování plavání na bazénu.

Ukáže Vám postup plavání ve vaně, jednotlivé úchopy na plavání, popř. první nácvik potápění, atd. Vše budete mít možnost si poprvé vyzkoušet pod jejím dohledem. Zaplavete si s miminkem na zádech, odpočinete si v klubíčku, naučíte se úchopy pro společnou koupel. Postupně budete přidávat úchopy na bříšku a začnete s postupným nácvikem potápění.

Ve vodě s námi

Poté Vás instruktorka naučí kojeneckou masáž podle metodiky J. Hašplové, seznámí Vás s přírodními oleji na masáže a ošetřování miminka. V neposlední řadě si můžete popovídat i o dalších otázkách týkajících se miminek a dětí, např. o kojení, spinkání, jídle, psychomotorickém vývoji, apod. Naše instruktorky Vám dokáží zprostředkovat mnoho informací, jak ze své práce, tak i mnoho zkušeností vlastních, protože jsou také hlavně zkušenými maminkami.

Kdy začít

První plavání v rodině má samozřejmě vazbu na datum narození miminka a tudíž je datum počátku velmi individuální. Proto doporučuje nás kontaktovat nás rostřednictvím formuláře či telefonicky (kontakt na instruktorky níže). Jistě vybereme vhodný termín počátku plavání, aby vyhovoval Vám a zejména vašemu děťátku.

Instruktorky

Šárka Šťovíčková
Telefon: 608 158 615

Jana Sedláková
Telefon: 776140320

Markéta Vorlíčková
Telefon: 774112432

Zahájení nového kurzu – duben 2017

Milí rodiče,

nový kurz otevřeme v prvním dubnovém týdnu 2017. Jednotlivé bazény zahájí svůj provoz takto:

Lázně Bohdaneč - pátek - 1. lekce 31. 3. 2017 , rozpis skupin zveřejníme před zahájením kurzu (nejpozději 28. 3.) na našich webových stránkách.
Pardubice - sobota - 1. lekce 1. 4. 2017, rozpis skupin zveřejníme před zahájením kurzu (nejpozději 28. 3.) na našich webových stránkách.

Chrudim - informační schůzka pro začátečníky proběhne ve ve středu 29. 3. 2017 v 15 hodin v prostorách občerstvení Plaveckého bazénu Chrudim, 1. lekce v bazénu pro všechny skupiny v neděli 2. 4. 2017, rozpis pokročilých skupin zveřejníme před zahájením kurzu (nejpozději 28. 3.) na našich webových stránkách.

Přejeme krásný začátek jara a těšíme se na Vás.

Zuzka a Šárka

Netradiční focení pod vodou

Vážení rodiče,

v neděli 11. 12. 2016 organizujeme netradiční focení dětí i dospělých pod vodou v kostýmech, šátcích a podobně. Focení proběhne pro přihlášené rodiny na bazénu v Pardubicích dle časového rozpisu. Bližší informace o fotografovi a fotografiích najdete na karelfiala.cz/fotopodvodou/. Pokud byste měli ještě o toto focení zájem, pošlete prosím SMS na telefonní čísla paní Šťovíčkové nebo paní Burianové, případně napište mail a my Vás dořadíme. Pište nejpozději v neděli 4. 12. 2016 do 17 hodin.

Zuzka a Šárka

Jsme na Facebooku

Chcete do vody s námi?

Zaujalo Vás naše plavání s kojenci, plavání s dětmi nebo saunování a masáže? Přihlaste se on-line, těšíme se na Vás :-)

Doporučujeme

Montessori škola Pardubice

Montessori centrum Elipsa

Výroba a prodej dětského oblečení  Matýsek