Plavání s dětmi v bazénu

Plavecké dovednosti

Plavání obvykle probíhá 1x týdně v bazénu vyhřátém na 30°C. Děti jsou zařazeny do skupin podle věku a pokročilosti a do bazénu mohou s dítětem oba rodiče. Lekce trvá půl hodiny a poté je k dispozici sauna vyhřátá na 75°C. Zpočátku se dítě hravou formou seznamuje s vodou, postupně ve spolupráci s rodiči začíná plavat na zádech, na bříšku, učí se potápět a skákat, lovit hračky.

Ve vodě s námi

Zábavnou formou získává dovednosti a zkušenosti s prvky sebezáchrany, základy plaveckých dovedností (splývání, správné dýchání). Plavání starších dětí (mezi 3 a 4 roky) probíhá ve velkém plaveckém bazénu, zpočátku ještě s rodiči, později děti plavou samostatně. Děti si zdokonalují, popř. pokud nemají zkušenost s plaváním osvojují základní plavecké dovednosti, základy plaveckých stylů, správný způsob dýchání atd. U dětí starších 6-ti let jde o seznámení a zdokonalení všech plaveckých stylů, získání správné techniky a také zlepšení fyzické kondice.

Kdy začít

Plavání pro děti spouštíme několikrát do roka – podívejte se, kdy zahájíme nejbližší kurz. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte.

Zahájení nového kurzu – duben 2017

Milí rodiče,

nový kurz otevřeme v prvním dubnovém týdnu 2017. Jednotlivé bazény zahájí svůj provoz takto:

Lázně Bohdaneč - pátek - 1. lekce 31. 3. 2017 , rozpis skupin zveřejníme před zahájením kurzu (nejpozději 28. 3.) na našich webových stránkách.
Pardubice - sobota - 1. lekce 1. 4. 2017, rozpis skupin zveřejníme před zahájením kurzu (nejpozději 28. 3.) na našich webových stránkách.

Chrudim - informační schůzka pro začátečníky proběhne ve ve středu 29. 3. 2017 v 15 hodin v prostorách občerstvení Plaveckého bazénu Chrudim, 1. lekce v bazénu pro všechny skupiny v neděli 2. 4. 2017, rozpis pokročilých skupin zveřejníme před zahájením kurzu (nejpozději 28. 3.) na našich webových stránkách.

Přejeme krásný začátek jara a těšíme se na Vás.

Zuzka a Šárka

Netradiční focení pod vodou

Vážení rodiče,

v neděli 11. 12. 2016 organizujeme netradiční focení dětí i dospělých pod vodou v kostýmech, šátcích a podobně. Focení proběhne pro přihlášené rodiny na bazénu v Pardubicích dle časového rozpisu. Bližší informace o fotografovi a fotografiích najdete na karelfiala.cz/fotopodvodou/. Pokud byste měli ještě o toto focení zájem, pošlete prosím SMS na telefonní čísla paní Šťovíčkové nebo paní Burianové, případně napište mail a my Vás dořadíme. Pište nejpozději v neděli 4. 12. 2016 do 17 hodin.

Zuzka a Šárka

Jsme na Facebooku

Chcete do vody s námi?

Zaujalo Vás naše plavání s kojenci, plavání s dětmi nebo saunování a masáže? Přihlaste se on-line, těšíme se na Vás :-)

Doporučujeme

Montessori škola Pardubice

Montessori centrum Elipsa

Výroba a prodej dětského oblečení  Matýsek